Lubiegitare.pl - Filmy

Ucz się z filmów na kanale Youtube...

Znajdziesz tutaj materiały uzupełniające treści artykułów, prezentacje wybranych utworów, zapowiedzi ciekawych wydarzeń oraz publikacji związanych z gitarą, testy sprzętu gitarowego, a także lekcje gry na gitarze w postaci filmów na profilu Youtube LubieGitare.pl

Filmy podzielone są na dwie główne kategorie - lekcje oraz prezentacje muzyczne.

 

 

Opis kategorii filmów:

Filmy - Gitarowa Migawka

Krótkie filmiki instruktażowe. Tematy wybierane na bieżąco, na podstawie ankiety wśród fanów "LubieGitare.pl". Prezentacja wybranych zagadnień wraz z opisem i dołączonym opracowaniem w nutach oraz w tabulaturze.

Filmy - Lekcje gitary

Dział zawiera nagrania lekcji gitarowych w postaci plików wideo, które można obejrzeć na profilu Youtube.  Istnieje możliwość zakupu materiałów uzupełniających treść lekcji, zawierających m.in. opracowanie w nutach oraz w tabulaturze.

Filmy - Jak zagrać

Filmy instruktażowe, dotyczące konkretnego repertuaru na gitarę. Dowiesz się, jak zagrać konkretny utwór, jego fragment zgodne z oryginałem lub na podstawie własnej aranżacji. Dział zawiera również nagrania uczniów z prezentacją procesu nauki podczas zajęć.

Filmy - Prezentacje

Prezentacje muzyczne wybranych utworów, rozpisanych w nutach i w tabulaturze, dostępnych w dziale opracowania.
Informacje o ciekawych publikacjach i materiałach do nauki gry na gitarze. Prezentacje gitar oraz wzmacniaczy gitarowych.

 

 

 

Kontakt

e-mail:  biuro@lubiegitare.pl

telefon: 502-602-591