Początek sierpnia 2020 roku... Dla uczniów jest to czas wypoczynku, przerwy wakacyjnej... A dla nauczycieli? To okazja do "ładowania akumulatorów". Korzystając z wolnego czasu, postanowiłam "odświeżyć" znajomość z gitarą elektryczną i przy okazji podrasować trochę warsztat.

Przerwa w graniu, która trwała zdecydowanie za długo - dała o sobie znać. Palcom potrzebna jest teraz gimnastyka :) Mówi się, że z graniem jest jak z jazdą na rowerze... Jednak gitara akustyczna i gitara elektryczna, to moim zdaniem są dwa całkiem różne instrumenty, z których każdy wymaga innego podejścia.

Aby bezstresowo ćwiczyć na gitarze elektrycznej w domu, zaczęłam rozglądać się za wzmacniaczem, który posiada wyjście słuchawkowe. Był to niezbędny, wręcz priorytetowy element, chociażby z uwagi na sąsiadów... Oczywiście znalazłam kilka modeli, które spełniłyby ten wymóg, ale...

Brzmienie kanału czystego w słuchawkach w większości było nie do końca zgodne z moimi oczekiwaniami, a czułość na artykulację - nie taka, jakiej bym się spodziewała. Wzmacniacz ostatecznie został zaprojektowany i wykonany w całości od "zera" przez Lampiaki Serwis Leszno. I to był strzał w dziesiątkę! Bardzo polecam usługi tego serwisu!

Proces powstawania "FuTube Little Troublemaker 20R" skrupulatnie śledziłam, czego efektem jest zmontowany i dołączony materiał filmowy wraz z relacją fotograficzną :)
Życzę przyjemnego odbioru.

 

Kontakt

e-mail:  biuro@lubiegitare.pl

telefon: 502-602-591